CHF3020CBF500R
Mfr.Part #
CHF3020CBF500R
Datasheet
CHF3020CBF500R
Description
RES CHAS MNT 50 OHM 5% 10W
Stock
199
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Power (Watts) :
10W
Resistance :
50 Ohms
Temperature Coefficient :
Tolerance :
±5%